Dětské postele

Dětské postele

V kategorii dětské postele naleznete bohatý výběr jednolůžkových a patrových postelí z lamina a masivu. Kvalitní materiál, dokonalé zpracování a účelný elegantní design jsou hlavními přednostmi dětských postelí. Vybírejte ze široké škály rozměrů a moření dřeva a přizpůsobte postel interiéru dětského pokoje. Dřevěné dětské postele nabízíme v několika provedeních - jednolůžkové postele s úložným prostorem a patrové postele (vybrané modely i s úložným prostorem). Produkty dodáváme včetně roštů a matrací, popř. i úložných prostorů a pokud nejsou součástí tak je možné si vybrat z naší nabídky. Úložné prostory jsou velmi praktické k úschově lůžkovin, hraček a jiných drobných předmětů. Vybrané dětské postele jsou opatřeny prostornou přistýlkou, k občasnému přespání kamarádů Vašeho dítěte. Pokud pro své ratolesti hledáte postel s chytrou úsporou místa, vysokým komfortem a příznivou cenu, jsou pro Vás dětské postele z naší nabídky ideální volbou. Všechny výrobky z této sekce rozvážíme vlastní dopravou ři zásilkovou společností po celé České republice.


V této kategorii nejsou žádné výrobky.

Opatření proti šíření nákazy Koronaviru

Vážení zákazníci,

vzhledem k situaci nás dodavatelé upozorňují na možné zpoždění dodávek z důvodu šířící se nákazy Koronavirem a následných opatření jednotlivých vlád. Opatření se dotýkají i nás a i my jsme nuceni Vás, upozornit na možné potíže s tím spojené. Aktuálně fungujeme ve standardním režimu.

Níže jsou popsána opatření, týkajících se osob a jejich blízkých, kteří se v posledních 30 dnech pohybovali v zemi s výskytem Koronaviru, jsou nyní v karanténě nebo se u nich již nemoc naplno rozvinula. Tyto opatření by měla minimalizovat riziko možného přenosu.

O případných potížích v doručování, Vás budeme neprodleně informovat. Děkujeme za pochopení!

 • Snížení rizika přenosu
  1. Dejte vědět, pokud jste se pohybovali v oblasti s výskytem COVID-19.
  2. Jsem v karanténě nebo jsem v posledních 30 dnech v ní byl? Napište nám to prosím do poznámky.
  3. Prosíme dodržet tyto preventivní opatření, i když se necítíte dobře nebo jste jen jen nachlazený.
 • Doručení zboží
  1. Zboží doručujeme bez omezení.
  2. U některých položek je delší dodací lhůta..
  3. Montáže pouze u zboží dle hygienických podmínek obchodu.
  4. Osobní odběr - Vyžadovány ochranné pomůcky.