Vynášení zboží
Minimální cena služby je 150 Kč bez DPH/podlaží nebo v případě zboží o 3 a více kartonech 50 Kč bez DPH/karton/ks/podlaží. Počet ks/kartonu bude předem upřesněn. U těžších nebo rozměrných kusů zboží je nutná součinnost kupujícího. U zboží nad 30 kg je cena výnosu 10% bez DPH z celkové ceny objednávky. Službu nelze využít při doručování přes zásilkovou společnost. Objednané zboží se vynáší max do čtvrtého podlaží. Další podlaží si lze přiobjednat písemně nebo telefonicky a cena bude smluvní. Službu je možné objednat připsáním poznámky v objednávkovém formuláři.
Výnos pomocí výtahu se počítá jako výnos do prvního podlaží. V případě, že se překonává při výstupu a nástupu do výtahu překážka tak jsou účtovány 2. podlaží. Při manipulaci v mezonetovém bytě platí cena za podlaží.
Cena služby je smluvní a nezobrazuje se předem v objednávkovém formuláři, kupující je o ní informován dodatečně. V případě, že je objednané zboží uhrazeno přes platební bránu, tak se cena služby uhradí v den montáže v hotovosti nebo přes platební terminál. V ostatních případech vyčkejte na zálohovou fakturu.

U spolujízdy (carsharingu) zboží je možné služby objednat. Celkovou cenu i s dopravou navrhnou řidiči.

Služba vynášky je doplňková a prodávající si vyhrazuje právo tuto službu odmítnout z časových nebo kapacitních důvodů. V zónách placeného stání je nutné, aby kupující zajistil parkování a cena parkovného bude promítnutá do finální ceny za montáž a výnos. Cena výnosu bez objednání se v místě vykládky vždy účtuje za minimální cenu.