Jak zaplatit zboží

Objednané zboží je možné uhradit bankovním převodem, Paypal účtem, platební kartou přes terminál či platební bránu nebo dobírkou.

Bankovním převodem

Objednané zboží hradíte na č. účtu 1010506018/3030 jako VS použijete ihned po objednávce své tel. číslo nebo číslo objednávky. Po vydání zálohové faktury hradíte platby pod VS uvedené v zálohové faktuře.

Přes platební bránu PayPal nebo Paypal účtem

Zboží lze také uhradit online přes platební bránu společnosti PayPal. V objednávkovém formuláři v 6 kroku budete přesměrovány na platební bránu, ve kterém zadáváte platební údaje. Pokud máte již u této společnosti účet tak je možné platbu dokončit přes něj nebo zaslat peníze později na paypal -závináč- peckanabytek -tečka- cz.

U carsharingu touto metodou uhradíte pouze cenu za zboží.

Dobírkou

Služby se připlácí. Pro neregistrované uživatele je za 150 Kč a je aktivní do max. hodnoty zboží 4.999 Kč. Nad tuto hodnotu již nelze sjednat dobírku. Uživatelé s registrací připlácí za službu 100 Kč a mohou tímto způsobem objednat zboží v max. hodnotě 14.999 Kč.

Tuto metodu nelze využít u dopravy zdarma nebo u zrychlené přepravy od zahraničních dodavatelů. U zboží, které je dlouhodobě nedostupné Vás požádáme o zálohu. Pro více informací k dobírce nás prosím předem kontaktujte.

V hotovosti

V hotovosti mohou platit pouze registrovaný uživatelé při osobním odběru.

Kartou přes platební terminál

Tímto způsobem je možné hradit dobírky u jednotlivých zásilkových společností, pokud ho nabízí nebo u naší vlastní přepravy. Při osobním odběru mohou takto hradit jen registrovaný uživatelé.