Montáže a instalace
Montáž zboží je službou doplňkovou, platí pro ni stejná ustanovení jako pro vynášku. Prostor pro montáž a jeho úpravu zajišťuje kupující. Službu nelze využít při doručování přes zásilkovou společnost. Službu je možné objednat připsáním poznámky v objednávkovém formuláři nebo telefonicky nejpozději den před doručením. Službu je možné objednat i dodatečně a na finální ceně se prodávající s kupujícím dohodne telefonicky nebo písemně.


Cena montáže je 1/3 ceny z objednaného zboží bez DPH, minimální cena je 500 Kč bez DPH. Cena služby je smluvní a nezobrazuje se předem v objednávkovém formuláři, kupující je o ní informován dodatečně. V případě, že je objednané zboží uhrazeno přes platební bránu, tak se cena služby uhradí v den montáže v hotovosti nebo přes platební terminál. V ostatních případech vyčkejte na zálohovou fakturu.


Montáže se především vykonávají u zákazníka (skříně,postele...) u drobnějšího zboží (komody, noční stolky...) mohou být montáže provedeny u prodejce. V zónách placeného stání je nutné, aby kupující zajistil parkování a cena parkovného bude promítnutá do finální ceny za montáž a výnos.


Smontovaný nábytek si kupující upevňuje v případě potřeby na jakýkoliv typ zdiva sám.


Během montáže a po montáži je pořizována fotodokumentace. Prodávající může pořízené fotky dále použít ke svému osobnímu účelu a naložit s nimi podle zásad ochrany osobních údajů.


Objednávka služby je závazná, bude-li tato služba odmítnuta při dovozu zboží, bude prodávající požadovat po kupujícím náklady spojené za odmítnutí.