Jaké jsou dodací lhůty a rychlost doručení?

Tyto dodací lhůty se vztahují na Českou republiku. Do zemí EU dodáváme zboží individuálně. Mimo EU vůbec.

Před objednáním by jste měli vědět, že dodání je závislé na skladových zásobách našich dodavatelů, zvoleném způsobu dopravy a celkové ceně objednávky.

Veškeré níže popsané termíny jsou nadsazeny a jsou to spíše černé scénáře, běžná dodací lhůta je 3 - 21 dnů.

Po objednání můžeme Vaší objednávku expresně expedovat přímo z externího skladu od dodavatele a nebo zboží do 7-21 pracovních dní naskladňujeme v Praze 12 a následně rozesíláme přes zvoleného přepravce. Výjimkou je prázdninový provoz.

Přes Zásilkovnu se odesílá zboží ihned po naskladnění. V síti Uloženka (DPD, Česká pošta) 1x týdně ve středu. U FOFRu jsou svozy v pracovních dnech v úterý a čtvrtek. U naší dopravy se následně plánuje cesta a termín Vám oznamujeme e-mailem.

Dodací lhůtu prodlužují doručovací lhůty přepravních společností.

U každé prodávané položky si předem ověřte dostupnost. Dostupnost zboží je upřesněn po předešlém dotazu případně až po vytvoření objednávky v informačním e-mailu.

Upozorňuji, že přednostně vyřizuji  objednávky, které jsou uhrazené. U objednávky pod 3.000 Kč s osobním odběrem může být dodací lhůta 5-21 dní.

Expresní doručení: BOMBANABYTEK do 24 hodin přes FOFR nebo naší přepravu. Tempo Kondela pouze přes FOFR do 72 hodin nebo až po naskladnění do 24 hodin přes naší dopravu.

U carsharingu zboží nenaskladňujeme. Rovnou je expedováno ze skladů dodavatele. Lhůtu doručení nelze u této služby předem určit. Na carsharing se nevztahuje prázdninový provoz.

Stav Vaší objednávky si lze kdykoliv ověřit po přihlášení ve Vašem účtu, který jste si registrovali. Neregistrovaný uživatelé si mohou svou objednávku ověřit pod odkazem https://peckanabytek.cz/moje-objednavka 


Prázdninový provoz:

V uvedených termínech je omezený osobní výdej a dodání zboží se může prodloužit na 1-6 týdnů. Objednávky běžně zpracujeme do 2-8 pracovních dnů. Prodávané výrobky ze sítě BOMBANABYTEK.CZ je možné expedovat expresně i během prázdninového provozu přes zásilkovou společnost FOFR. Výrobky musí být u dodavatele skladem a jejich dostupnost je nutné dopředu ověřit.


Termíny prázdninového provozu:

V letním období 1.6 - 31.8

V zimním období od se utlumí provoz od pátku před čtvrtým adventním víkendem až do pondělí následujícího roku, který následuje po 6.1.

Všechny dny pracovního klidu a státní svátky včetně nejbližšího víkendu s pracovními dny mezi nimi. Pokud vychází některý z těchto dnů na středu termín bude oznámen.


Při převzetí zboží je kupující povinen zkontrolovat obsah zásilky zda je doručená v pořádku. U poškozeného zboží je nutné sepsat s přepravní společností škodnou událost a kopii odeslat elektronicky prodávajícímu, takové zboží kupující nemá povinnost přebírat a vrátí se zpět dodavateli. Postup a pravidla v případě poškození zboží se řídí VOP a reklamačním řádem.

Při nevyzvednutí zboží se kupní smlouva ruší v plném rozsahu a kupující se zavazuje uhradit celé poštovné + manipulační poplatek 50 Kč.

Tato služba je doplňková a prodávající si vyhrazuje právo službu odmítnout nebo podle potřeb jí změnit.